ПРИ ПЕЧІЇ,
викликаній підвищеною
кислото-утворювальною функцією шлунку
При неускладненій
ВИРАЗКОВІЙ ХВОРОБІ шлунку
та дванадцятипалої кишки
ПЕТ: 1.5л, Скло: 0.5л
М'якість
Мінералізація
КУПУЙ ОНЛАЙН
ІНШІ МАГАЗИНИ
АПТЕКИ
АЗС
Медичні показання
Основні протипоказання
Хронічний неатрофічний гастрит з підвищеною, нормальною чи зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка
Виразкова хвороба шлунку
Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки
Токсичне або медикаментозне ураження печінки
Неалкогольна жирова хвороба печінки
Хронічний панкреатит
Хронічний атрофічний гастрит з підвищеною чи нормальною кислоутворюючою функцією шлунка;
Синдром подразненого кишечника з переважанням діареї;
Хронічний пієлонефрит
1. Гострі запальні процеси (загострення запальних процесів) в органах травлення та сечовивідної системи, ускладнений їх перебіг, або ті, що потребують хірургічного лікування:
Різко виражена недостатність кровообігу
Обструкція стравоходу
Перфорація стравоходу
Гострий геморагічний гастрит
Виразка шлунка
Пептична виразка не уточненої локалізації
Виразка анастомозу
Виразка дванадцятипалої кишки
Хвороба Крона
Виразковий коліт
Жовчокам’яна хвороба
Гострий холецистит
Гострий панкреатит
Гострий тубуло-інтерстиціальний нефрит
Гострий пієлонефрит
Сечокам’яна хвороба
2. Різко виражена недостатність кровообігу
ОСОБЛИВІСТЬ ВОДИ
Підходить для підтримки питного режиму, при алкогольних інтоксикаціях, для зниження проявів гастриту, при коліках, здутті, при гепатитах і проблемах з печінкою.
Для домашнього споживання воду можна застосовувати як питну добавку. Специфічний присмак Лужанської гарантує природне походження лікувальної води і наявність повного комплексу мінералів і активних елементів.
За хімічним складом вода Лужанська відноситься до лікувально-столових гідрокарбонатних натрієво-борних вод з низьким вмістом мінералів 4,0-6,0 г/л, що дозволяє використовувати її в помірних кількостях щодня, як столову воду.
Проведені дослідження у динаміці доводять виражений позитивний вплив курсоввого внутрішнього прийому мінеральної води “Лужанська” на механізми, що регулюють шлункове кислоутворення. Застосування мінеральної води “Лужанська” сприяє нормалізації тонусу вегетативної нервової системи та розвитку неспецефічних адаптаційних реакцій
історія
Перші дослідження мінеральних вод в регіоні Луги, розташованому вздовж берегів Великої Пині від села Солочин до Голубиного, були проведені лікарем A. Себеоку 1775 році. Спочатку ці води експортувалися як “борвіз” (що в перекладі з угорської означає “винні води”) для розведення вина. Проте, починаючи з 1872 року, фармацевт Б. Палл став рекомендувати їх для лікувальних цілей з джерела під назвою Маргіт, яке належало лікарю Л. Карловському та отримало назву на честь Маргіти Карлівської.
Також існувало ще одне джерело з аналогічним хімічним складом, відоме як Ержибет, яке було у володінні графа Шенборна і вивчено у 1879 році викладачем хімії з Відня, Клетсинським В.. Мінеральна вода з цього джерела розливалася і була експортована не тільки в різні куточки Австро-Угорської Імперії, але й за її межі. Інформація про неї була добре відома завдяки різноманітним виданням кінця XIX – початку XX століття, рекламним буклетам і ілюстрованим путівникам (за 1913-1914 роки). Luhi Erzsebet (Єржибет Лужанська, дослівно) вважали ефективною при різних хворобах, включаючи захворювання шлунка, підвищену кислотність, проблеми з печією, відрижку, а також при хронічних катарах носоглотки, гортані та бронхіті. Цю воду рекомендували для хворих з кровохарканням, вадами серця та астмою, також вона була популярна як освіжаючий напій.
Завод розливу мінеральної води Луги Ержибет зберігся до 1945 року і був перейменований в Луги. З 1952 року тут розливали дві мінеральні води з лівого берега Пині – “Лужанська – 1” і “Лужанська – 2” зі свердловини № 1-РЗ і 2-РЗ. З 1972 року почався розлив мінеральної води Лужанська зі свердловини № 3-РЗ.